עולם הזכוכית, מושב שדה עוזיהו משק מס' 21, עד הלום
טל': 08-865-8183 | פקס: 08-866-2262 | נייד: 053-877-255-9/8

ארונות הזזה – דלתות זכוכית מעוצבת

ארונות הזזהמחפשים ארון? רוצים שהוא יהיה גם איכותי, גם מעוצב ולא סטנדרטי? שישתלב בחדר שלכם באופן מושלם? ארונות הזזה עם זכוכית מודפסת מעוצבת הם ארונות שיש בהם גם יופי וגם איכות זה לא רק רהיט זה שילוב של טכנולוגיה מתקדמת ואומנות.

ארונות הזזה – דלתות זכוכית לא רק יופי ויוקרה

ארונות הזזה מעוצבים עם דלתות זכוכית, תופסים היום מקום של כבוד בכל בית בישראל, ולא סתם. ארונות מעוצבים, מודרניים ומשדרים יוקרה, הם אלה שקובעים לפעמים את אופי ועיצוב כל החדר בו הם נמצאים. השקעה חד פעמית שנשארת לאורך שנים.

בארונות עם דלתות הזזה בזכוכית מעוצבת, הדלתות הן אלה שקובעות את אופי ויופי הארון. האיכות הבלתי מתפשרת של סוגי ארונות אלה והטכנולוגיה המתקדמת בבניית ארונות הזזה הן אלה שקובעים את היופי הקלאסי בכל חדר.

דלתות לחדרי ארונות

חדרי ארונות הם חלק חשוב בבית, חלק בלתי נפרד מחדר השינה בדרך כלל. (אגף הורים) אבל, חדר ארונות לא צריך להיות כמו תא חשוך. ואם כבר השקעתם מקום מיוחד בבית עבור חדר ארונות, כדאי גם להשקיע בכניסה שלו, בדלתות שהן בסופו של דבר קובעות את הרושם שאתם רוצים ליצור באגף. יוקרתי ומודרני. דלתות זכוכית לארונות הזזה ולחדרי ארונות מעוצבות או מודפסות נותנות היום את הטון העיצובי והיוקרתי.

יתרונות

דלתות הזזה מעוצבות או סטנדרטיות, מיוצרות ומשווקות על פי דרישות הלקוח. גם במידות לא סטנדרטיות. דלתות הזזה ניתנות להתקנה בחדרי מגורים ובחדרי אמבטיה, פרופיל הדלתות עשויים אלומיניום ונשמר לאורך שנים רבות. שיטה זאת מאפשרת שילוב מלא של זכוכית. כמו כן דלתות כיס שהן דלתות עם כיס מובנה בחלל הקיר.

עיצוב וטכנולוגיה מפותחת

התפתחות הטכנולוגיה בשנים האחרונות הן חגיגה גדולה למעצבים העוסקים בעיצוב הבית. הבית שלכם הוא המקום שבו אתם צריכים להרגיש הכי נוח ונעים ותמיד משקיעים בו על מנת לקבל בסופו של דבר את ההרגשה הנחשקת. שילוב של טכנולוגיה מתקדמת עם אומנות יצרו תוצאות מדהימות, ארונות הזזה מדהימים שניתן היום לעצב ולשדרג כל מקום בבית למקום מעוצב ולא משעמם. דלתות זכוכית עם הדפסים דיגיטאליים ברמה מקצועית גבוהה יוצר תוצאות מדהימות ומרשימות, לכם נשאר רק לבחור.