עולם הזכוכית, מושב שדה עוזיהו משק מס' 21, עד הלום
טל': 08-865-8183 | פקס: 08-866-2262 | נייד: 053-877-255-9/8

הדפסי זכוכית

הדפסה על זכוכית – טכנולוגיה מתקדמת

הדפסי זכוכיתחולמים על תמונה משפחתית ענקית עם רקע? חולמים על מקלחון מעוצב מודפס בגוונים שאתם אוהבים? יש לכם שולחן בבית ורוצים לשדרג אותו לפריט עיצובי? טכנולוגית מתקדמת של הדפסה על זכוכית מאפשרת לכם היום להגשים כל פנטזיה שלכם בעיצוב הבית ולהוציאה לפועל.

בשנים האחרונות הפכה הדפסה על זכוכית למוצר מבוקש ביותר. כל מי שמבין בעיצוב ואיכות ימליץ לכם על הטרנד החדש בתחום עיצוב הבית ובעיקר בגלל איכות החומר. טכנולוגית ההדפסה על זכוכית היא טכנולוגיה מתקדמת ומאפשרת אינספור עיצובים מדהימים בזכוכית, מתמונת נוף שאתם צלמתם ושאתם אוהבים ועד אומנות מתקדמת או כל רפרודוקציה של צייר שאהוב עליכם, התאמת צבעים וגוונים, התאמת רקעים ועוד.

הדפסה על זכוכית פותחת אפשרויות רבות לעיצוב:

מעבר לציפוי קירות ניתן להזמין הדפסה על זכוכית מעל שולחנות, במיוחד שולחנות אוכל וסלון שניתן להפוך אותם לשולחות  מעוצבים עם ייחוד משלכם. במקלחונים קטנים וגדולים ניתן לעצב גם את הדלתות וגם את המחיצות בשילוב חיפויי הקירות, בדלתות לארונות, כל ארון ובמיוחד ארונות מטבח עליונים מה שהופך אותם ללא שיגרתים ומעניינים, חיפויי קירות מטבח מעל השיש באין ספור דוגמאות שמקנים למטבח שלכם ייחודיות אופנתית ויוקרתית ובעיקר קלות בשמירה על הניקיון ואיכות שנשמרת לאורך שנים. גם מעקות זכוכית למדרגות ניתן לבצע הדפסה על זכוכית ברמות מדהימות של יופי ויוקרתיות.

איכות מעל הכל

הטכנולוגיה החדשה בעיצוב בזכוכית, מחייבת הקפדה יתרה על איכות החומר ותהליך ביצוע העבודה. לכן ב- א.א. עולם הזכוכית פיתחו שיטות טכנולוגיות מתקדמות להדפסה על גבי זכוכית לשימושים נרחבים שניתן ליישם אותן על זכוכית בגדלים של 305/250 ס"מ ביחידה אחת. המדפסת הגדולה ביותר באיכות 440 DPI ובטכנולוגית HD, זה מה שעושה את כל היצירה למדהימה ביותר.

עיצוב דלתות ארונות עליונים – קלפה

קלפה היא הדלת של הארון העליון, דלת בעלת מנגנון פתיחה עליון. בכל מטבח מודרני ישנם דלתות קלפה, הקלפות תורמות לעיצוב ארונות המטבח. מעבר לעיצוב יש את הנוחות בשימוש. הדלת יכולה להישאר פתוחה ללא הפרעה לכל עבודה במטבח, בניגוד לדלת הרגילה שאותה יש לפתוח ולסגור בכל שימוש. עיצוב הקלפה בזכוכית עם הדפסה משנה את כל התמונה. הדפסה על זכוכית בקלפה הופכת את המטבח שלכם למעניין ומודרני, קל לניקוי ואיכות שנשמרת לאורך שנים. אז אם אתם רוצים במטבח שלכם את קריאות ההתפעלות של החברים ולכם הנאה בזמן העבודה במטבח? הדפסה על דלתות קלפה ייתן לכם את אפקט ה WOW.

אם בא לכם לכסות את ארונות מטבח בשדה פרחים אדומים , להתקלח מול חוף הים מרגיע או לעטר את הסלון ברפרודוקציה של צייר אהוב –תדעו שזה לגמרי אפשרי .המאה ה-21 מביא לנו אין ספור טכנולוגיות מתקדמות .ובהן האופציה להדפיס איזה ויזיואל שנרצה על הזכוכית ולהכניס ניחוח ונימה אישית לבית.אם נתקעתם או לא מצאתם רעיון מקורי –חברתנו תעמיד בפניכם מאגרים עצומים של צילומים ותמונות, שמתוכם תוכלו לבחור את האלמנט החביב עליכם.

את הדפסי זכוכית ניתן למצוא על כל פריט אפשרי בבית . כמו מעקות , דלתות , מקלחונים , משטחי זכוכית כמו ויטרינות , מחיצות , דלתות פנים וחוץ.ארונות מטבח, שולחנות כתיבה ועוד..

פרויקטים אחרונים