עולם הזכוכית, מושב שדה עוזיהו משק מס' 21, עד הלום
טל': 08-865-8183 | פקס: 08-866-2262 | נייד: 053-877-255-9/8

חיפוי מטבחים – בזכוכית

חיפוי מטבחים בזכוכיתאם אתם בשלבי שיפוץ המטבח? מתלבטים על חיפוי מעל השיש? אולי קרמיקה? איזה צבע? מה הסגנון? כדאי לכם לבדוק קודם את חיפוי המטבח בזכוכית. מודרני, קלאסי, תחרה, פרחים, דמוי אריחים, עיצוב אישי, סגנון אנגלי, סגנון רטרו וסגנון וינטאז'. הבחירה היא שלכם. את כל הסגנונות של חיפויי זכוכית למטבחים ניתן היום לבצע בזכוכית. את הפלא הזה עושים במפעל מתקדם של חיפוי זכוכית למטבחים. לכם נשאר רק לבחור ולהתפעל כל יום מחדש.

ענף המטבחים המתפתח, מוביל עכשיו את טרנד חיפוי מטבחים בזכוכית בעיצוב הבית. חיפוי למטבח מעל השיש, תמיד היה חלק מתהליך עיצוב המטבח. גם בעבר בתקופת הקרמיקה הייתה התלבטות קשה בבחירת הצבע, המרקם, הדוגמא וכל הבחירות היו מחייבות החלטה מההיצע הקיים בשוק שלא כמו היום. היום עם ההיצע של חיפוי מטבחים בזכוכית, ניתן לבצע עיצובים וצבעים שלא היו בעבר.

אסתטיקה ויופי ממבט ראשון

אם אתם שמים דגש לאסתטיקה בבית שלכם, חיפוי המטבח בזכוכית, הוא זה שיעשה עבורכם את עבודת ניקיון המטבח לקלה ופשוטה. תמיד יהיה קל לניקיון ותמיד יראה חדש ומבריק. אלה רק חלק מהיתרונות של חיפוי מטבחים בזכוכית. החיפוי מותקן במטבח שלכם כחלק אחד ושלם, הוא משטח אטום ואין ספיחת נוזלים כמו בכל סוגי הקרמיקה הקיימים בשוק. אז מעבר ליופי יש את האיכות לאורך זמן.

מה צריך לדעת לפני הזמנת חיפוי זכוכית למטבח?

לפני שבוחרים את הצבע וההדפסה כדאי לדעת מספר פרטים חשובים: לבדוק שהזכוכית עבה במיוחד כדי שתחזיק לאורך שנים ולא חלילה תשבר, לבדוק שהזכוכית שאתם מזמינים היא זכוכית בטיחותית וחסינת חום. שימו לב! חיפוי מטבח בזכוכית הוא יקר יותר מחיפוי קרמיקה או גרניט, אבל, יש לו יתרונות רבים. לכן, מומלץ לבדוק היטב את סוג הזכוכית המוצעת לכם ואת עובייה. לא כדאי להתפשר על חומר זול יותר, כי לא כל שנה מחליפים חיפוי.

 

למה להעדיף זכוכית?

כי לזכוכית מספר יתרונות שהופכים אותה למוצר אידיאלי בעיצוב הבית. הזכוכית גורמת למראה יוקרתי ומעוצב. זכוכית עבה היא עמידה מכל פגעי מזג האוויר ומחזיקה מעמד שנים רבות בניגוד גמור לחומרי גלם אחרים. בזכוכית, אין חשש מבלאי או התיישנות במהלך שנים רבות. כל מה שנדרש מכם היא התנהלות זהירה וההנאה מובטחת.

 

אז אם אתם רוצים להקנות למטבח שלכם מראה חדשני, מודרני ומעוצב לפי הסגנון האישי שלכם, מטבח שאין לאף אחד, שהוא ייחודי רק שלכם. אל תתפשרו, לכו על הטוב ביותר, חיפוי מטבח בזכוכית, השקעה חד פעמית שנותנת לכם שקט לאורך שנים.