עולם הזכוכית, מושב שדה עוזיהו משק מס' 21, עד הלום
טל': 08-865-8183 | פקס: 08-866-2262 | נייד: 053-877-255-9/8

מעקות זכוכית

מעקות זכוכית – יתרון בעל ערך

מעקות זכוכית

מעקות זכוכית

אם אתם מחפשים מעקה למדרגות בבית או בחוץ, או לבריכת השחייה? כדאי לכם לחשוב טוב על מעקה זכוכית. מעקות הם מושג נרחב, מעקה למדרגות, מעקה לבריכות שחיה, מעקות זכוכית למרפסות ומעקות בטחון לקומת גלריה ובכלל. מעקות זכוכית הן הטרנד העיצובי והנוח שהוכיח את עצמו בעמידות שנים רבות.

גם יופי וגם חיסכון

מעקה זכוכית הוא לא רק יופי והוא לא רק אביזר בטיחותי, אלא גם פריט בבית כמו תכשיט מעוצב, מעקה זכוכית משתלב בסגנון הבית ומבטא טעם אישי של בעלי הבית. הוא גם חיסכון. הוא נשאר תמיד באופנה ושנים רבות הוא נשמר כמו חדש. מעקות זכוכית תמיד אופנתיים ותמיד יקנו מראה מעוצב קלאסי וישמר לשנים ארוכות.

בטיחות מעל הכל

מעקות זכוכית הוכיחו את עצמן בבטיחות, שלא כמו סורגים מכל סוג. אין ספק כי מעקה זכוכית שומר על בני הבית ובמיוחד ילדים קטנים. אין סכנה כי אין מרווח שיש בסורגים. מעקות זכוכית מיוצרים על פי תקן האיכות והבטיחות המחמירים ביותר והגימור מלוטש באופן מוקפד. לכן, יש יתרון ברור למעקות זכוכית כשיש בבית ילדים קטנים.

אפשרויות העיצוב למעקות זכוכית:

מעקות זכוכית ניתן להתקין בצורות שונות ובמגוון עיצובים, ולשלב בהם חומרי גלם ואלמנטים נוספים כמו: עץ, מתכת וזכוכית. ניתן לשלב בהם ציורים שונים או צבעים מיוחדים שישתלבו בתוך החלל העיצובי שלכם בבית. גם שקיפות ברמות שונות לפי בחירת הלקוח ולפי אופי הבית והאווירה שרוצים ליצור בבית.

תחושת המרחב

כולם רוצים להרגיש מרחב בבית, על ידי מעקות זכוכית ניתן להאיר את איזור המדרגות וליצור תחושת מרחב. חלל המדרגות נשאר פתוח ומקנה מרחב נוסף בבית, השקיפות שנבחרת על ידכם מובילה בסופו של דבר ומשתלבת בעיצוב הבית כולו.

טיפים לבחירת מעקות זכוכית:

  • מעקה הוא בדרך כלל רכישה חד פעמית לכן מומלץ לבדוק טוב טוב לפני שמחליטים על ביצוע ההתקנה. שיהיה בטיחותי ושניתן יהיה לחדש אותו כל כמה שנים.
  • כיוון שיש תקן במכון התקנים למעקות זכוכית ולמעקות בכלל, מומלץ לבדוק באתר מכון התקנים הישראלי את הנתונים העדכניים בתקן מעקות.

אז למה בכלל להעדיף מעקה זכוכית? כי הזכוכית כוללת מספר יתרונות אידיאליים בעיצוב הבית ומקנה מראה יוקרתי, חוסכת לכם הרבה כסף, בטיחותית ביותר ונשמרת לאורך שנים.

למעקות יש צורך רב .דרוש מעקה לבריכה , מעקה למדרגות ומעקות כלליות.

המעקות מיוצרות מזכוכיות שונות בהתאם לצורך .

מעקה 12ממ 15ממ מזכוכית שקופה או מזכוכית קליר.מעקה מזכוכית כפולה טריפלקס בעוביים שונים 5-5   8-8   6-6. הרכבת המעקות מצריך פירזול רב כמו : אביזרי מנט , עמודים בציפוי אנודיס.

חברתנו מתמחה ביצור והרכבה של מעקה שתול , מעקה חיצוני ומעקות פנים כוללים ידיות מאחז .

מעקות זכוכית