עולם הזכוכית, מושב שדה עוזיהו משק מס' 21, עד הלום
טל': 08-865-8183 | פקס: 08-866-2262 | נייד: 053-877-255-9/8

מעקות חוץ

מעקות חוץמעקות חוץ מזכוכית הן בעלות ערך רב, הן בטיחותי, הן עיצובי, איכותי והתמורה הגבוהה היא בכך שהם אינם חוסמים לכם את הנוף מהמרפסת או מהחומה. לכן יש היום מודעות גבוהה לאיכות מעקות חוץ  מזכוכית ושילובם בבית ובחוץ.

מעקות חוץ זכוכית – יתרון בעל ערך

אם אתם מחפשים מעקה למדרגות בבית או בחוץ, או לבריכת השחייה? כדאי לכם לחשוב טוב לפני כל החלטה, על מעקה זכוכית. מעקות הם מושג נרחב, מעקה למדרגות, מעקה לבריכות שחיה, מעקות זכוכית למרפסות ומעקות בטחון לקומת גלריה ובכלל. מעקות חוץ זכוכית הן הטרנד העיצובי האיכותי והנוח שהוכיח את עצמו בעמידות שנים רבות מכל פגעי מזג האויר.

מעקות חוץ – בטיחות מעל הכל

מעקות חוץ זכוכית הוכיחו את עצמן בבטיחות, שלא כמו סורגים מכל סוג. אין ספק כי מעקה זכוכית שומר על בני הבית ובמיוחד ילדים קטנים. אין סכנה כי אין מרווח שיש בסורגים. מעקות זכוכית מיוצרים על פי תקן האיכות והבטיחות המחמירים ביותר והגימור מלוטש באופן מוקפד. לכן, יש יתרון ברור למעקות זכוכית כשיש בבית ילדים קטנים.

אפשרויות העיצוב למעקות זכוכית:

מעקות חוץ זכוכית ניתן להתקין בצורות שונות ובמגוון עיצובים, ולשלב בהם חומרי גלם ואלמנטים נוספים כמו: עץ, מתכת וזכוכית. ניתן לשלב בהם ציורים שונים או צבעים מיוחדים שישתלבו בסגנון הבית שלכם . ניתן לבחור גם את השקיפות ברמות שונות לפי בחירת הלקוח ולפי אופי הבית והאווירה שרוצים ליצור בבית.

מה כדאי לדעת לפני בחירת מעקה?

  • מעקה הוא בדרך כלל רכישה חד פעמית לכן מומלץ לבדוק טוב טוב לפני שמחליטים על ביצוע ההתקנה. שיהיה בטיחותי ושניתן יהיה לחדש אותו כל כמה שנים.
  • כיוון שיש תקן במכון התקנים למעקות זכוכית ולמעקות בכלל, מומלץ לבדוק באתר מכון התקנים הישראלי את הנתונים העדכניים בתקן מעקות.

אז למה בכלל להעדיף מעקה זכוכית? כי הזכוכית כוללת מספר יתרונות אידיאליים בעיצוב הבית ומקנה מראה יוקרתי, חוסכת לכם הרבה כסף, בטיחותית ביותר ונשמרת לאורך שנים.

ולסיכום, כדאי לדעת מה אומר התקן הישראלי למעקות:

לפי תקן 1142, גובה המעקה חייב להיות לפחות 105 ס"מ. למעט אורך מהלך המדרגות (החלק המשופע). שם גובה המעקה צריך להיות לפחות  90 ס"מ. איך נמדד הגובה? הגובה נמדד מהמקום שיכול לשמש מדרך רגל. המרווחים בין רכיבי המעקה לבין עצמם ובינם לבין הבניין צריכים להיות 10 ס"מ מקסימום. הגובה: הגובה נמדד מהמפלס הסמוך ביותר למעקה, היכול לשמש כמדרך רגל.