עולם הזכוכית, מושב שדה עוזיהו משק מס' 21, עד הלום
טל': 08-865-8183 | פקס: 08-866-2262 | נייד: 053-877-255-9/8

מעקות לבריכות שחיה

בריכת השחייה שלכם היא המקום בו אתם רוצים גם לנוח ולהרגיש את אווירת הרוגע וגם לעשות ספורט כדי לשמור על הבריאות. אבל יש צורך גם ובמיוחד לשמור על הביטחון. איך עושים את זה? גם יופי וגם ביטחון לפעמים כן הולכים ביחד. מעקות זכוכית לבריכת השחייה, הם אלה שישאירו לכם את המרחב והיופי וגם יעשו עבורכם את עבודת הביטחון, במיוחד אם יש ילדים קטנים בבית.

אם אתם מחפשים מעקה למדרגות בבית או בחוץ, או לבריכת השחייה? כדאי לכם לחשוב טוב על מעקה זכוכית. נכון שמעקות הם מושג נרחב, מעקה למדרגות, מעקה לבריכות שחיה, מעקות זכוכית למרפסות ומעקות בטחון לקומת גלריה ובכלל. מעקות לבריכות שחייה מזכוכית הן הטרנד העיצובי והנוח שהוכיח את עצמו בעמידות שנים רבות.

גם יופי וגם חיסכון

מעקה זכוכית הוא לא רק יופי והוא לא רק אביזר בטיחותי, אלא גם פריט בבית כמו תכשיט מעוצב, מעקה זכוכית משתלב בסגנון הבית ומבטא טעם אישי של בעלי הבית. הוא גם חיסכון. הוא נשאר תמיד באופנה ושנים רבות הוא נשמר כמו חדש. מעקות לבריכת שחייה, תמיד אופנתיים ותמיד יקנו מראה מעוצב קלאסי שנשמר לשנים ארוכות.

בטיחות מעל הכל

מעקות זכוכית הוכיחו את עצמן בבטיחות, שלא כמו סורגים מכל סוג. אין ספק כי מעקה זכוכית שומר על בני הבית ובמיוחד ילדים קטנים. אין סכנה כי אין מרווחים כמו שיש בסורגים. במיוחד, מעקות לבריכת שחייה מיוצרים על פי תקן האיכות והבטיחות המחמירים ביותר והגימור מלוטש באופן מוקפד. לכן, יש יתרון ברור למעקות זכוכית כשיש בבית ילדים קטנים.

אפשרויות העיצוב למעקות זכוכית:

מעקות זכוכית ניתן להתקין בצורות שונות ובמגוון עיצובים, ולשלב בהם חומרי גלם ואלמנטים נוספים כמו: עץ, מתכת וזכוכית. ניתן לשלב בהם ציורים שונים או צבעים מיוחדים שישתלבו בתוך החלל העיצובי של הבית שלכם. ניתן לבחור גם השקיפות ברמות שונות לפי בחירת הלקוח ולפי אופי הבית והאווירה שרוצים ליצור בבית.

אווירה ומרחב – מעקות לבריכה

יכולת העיבוד המיוחדת והמופלאה של הזכוכית, מקנה לכם את הפתרון המושלם עבור בריכת השחייה שלכם. מעקות לברכת השחייה מזכוכית, משדרים גם יופי ואלגנטיות למתחם הבריכה וגם ביטחון. השקיפות תורמת לאווירה ולא חוסמת את הנוף הנשקף. כאן כולם רק מרוויחים.