עולם הזכוכית, מושב שדה עוזיהו משק מס' 21, עד הלום
טל': 08-865-8183 | פקס: 08-866-2262 | נייד: 053-877-255-9/8

מעקות למדרגות פנים

מדרגות בתוך הבית מחייבות מעקה, המעקה נותן את המענה של צורך בטיחותי ברור. המעקה הוא זה שחייב לתת הגנה מושלמת לעולים ויורדים במדרגות הבית. שלא כמו מדרגות חוץ, במדרגות פנים יש צורך למעקות שיתנו גם בטיחות וגם יופי ואיכות. מעקות למדרגות פנים מזכוכית עושים את ההבדל.

מלבד ההגנה והבטיחות שהמעקה נותן לכם, יש את היחס של העיצוב. מעקות למדרגות פנים, יש הרבה אפשרויות. אחת האפשרות המקובלת היום ושהוכיחה את עצמה בבטיחות, ביופי ואלגנטיות, בתחושת המרחב ובאיכות היא מעקות למדרגות פנים מזכוכית.

גם יופי וגם חיסכון

מעקה למדרגות פנים הוא לא רק יופי והוא לא רק אביזר בטיחותי, אלא גם פריט בבית כמו תכשיט מעוצב, מעקה זכוכית משתלב בסגנון הבית ומבטא טעם אישי של בעלי הבית. הוא גם חיסכון. הוא נשאר תמיד באופנה ושנים רבות הוא נשמר כמו חדש. מעקות זכוכית תמיד אופנתיים ותמיד יקנו מראה מעוצב קלאסי וישמר לשנים ארוכות.

בטיחות מעל הכל

מעקות זכוכית הוכיחו את עצמן בבטיחות, שלא כמו סורגים מכל סוג. אין ספק כי מעקה זכוכית שומר על בני הבית ובמיוחד ילדים קטנים. אין סכנה כי אין מרווח שיש בסורגים. מעקות זכוכית מיוצרים על פי תקן האיכות והבטיחות המחמירים ביותר והגימור מלוטש באופן מוקפד. לכן, יש יתרון ברור למעקות זכוכית כשיש בבית ילדים קטנים.

אפשרויות העיצוב למעקות זכוכית:

מעקות למדרגות פנים ניתן להתקין בצורות שונות ובמגוון עיצובים, ולשלב בהם חומרי גלם ואלמנטים נוספים כמו: עץ, מתכת וזכוכית. ניתן לשלב בהם ציורים שונים או צבעים מיוחדים שישתלבו בתוך החלל העיצובי שלכם בבית. גם שקיפות ברמות שונות לפי בחירת הלקוח ולפי אופי הבית והאווירה שרוצים ליצור בבית.

איך ליצור תחושת מרחב – מעקות למדרגות פנים

כולם רוצים להרגיש מרחב בבית, על ידי מעקות למדרגות פנים זכוכית ניתן להאיר את איזור המדרגות וליצור תחושת מרחב. חלל המדרגות נשאר פתוח ומקנה מרחב נוסף בבית, רמת השקיפות שנבחרת על ידכם מובילה בסופו של דבר ומשתלבת בעיצוב הבית כולו.

טיפים לבחירת מעקות זכוכית:

  • מעקה הוא בדרך כלל רכישה חד פעמית לכן מומלץ לבדוק טוב טוב לפני שמחליטים על ביצוע ההתקנה. שיהיה בטיחותי ושניתן יהיה לחדש אותו כל כמה שנים.
  • כיוון שיש תקן במכון התקנים למעקות למדרגות פנים זכוכית ולמעקות בכלל, מומלץ לבדוק באתר מכון התקנים הישראלי את הנתונים העדכניים בתקן מעקות.

אז למה בכלל להעדיף מעקה זכוכית? כי הזכוכית כוללת מספר יתרונות אידיאליים בעיצוב הבית ומקנה מראה יוקרתי, חוסכת לכם הרבה כסף, בטיחותית ביותר ונשמרת לאורך שנים.