עולם הזכוכית, מושב שדה עוזיהו משק מס' 21, עד הלום
טל': 08-865-8183 | פקס: 08-866-2262 | נייד: 053-877-255-9/8

קלפות למטבחים

עיצוב מודרני באמצעות קלפות מטבחים – כל הרעיונות

 

עיצוב מטבח בצורה מודרנית הפך לנחלתם של אנשים רבים. הצורך במטבח במראה נקי ומסוגנן, במראה של מטבח המשתלב עם המראה התעשייתי הכה נפוץ גם בחללים מגורים וגם בחללים שנועדו לעבודה, המטבחים הפרקטיים שהפכו לשם דבר – כולם מובילים לעיצוב מודרני עם אלמנטים עכשוויים. אז מה צריך מדבר מודרני? רמז: קלפות מטבחים הם אחד האלמנטים החשובים.

מטבחים מודרניים בניגוד לאמונה הרווחת אינם חייבים להיות גדולים. כיום ניתן לעצב ולבנות מטבחים מודרניים גם בחללים קטנים, אך עם זאת חשוב לשמור על כללי עיצוב מסוימים במטבח עם טאצ'ים ייחודיים שישמרו על הצביון של המודרניזציה במטבח שלכם.

 

במה מאופיינים מטבחים מסוג זה

מטבחים מודרניים מאופיינים בדרך כלל בקווים נקיים, בארונות שאינם מסורבלים, בקלפות למטבחים, בקולטי עשן חכמים, בטכנולוגיה מתקדמת, בחדות בעיצוב, צבעים אחידים ועוד.

קלפות למטבח למשל הם אחד האלמנטים החדשים והפופולאריים ביותר לאחרונה. הקלפות מאופיינות בארונות עליונים המקופלים כלפי מעלה, ונפתחים בקלות עם טריקה שקטה.

כיום נוהגים לעצב את הקלפות ולהוסיף משמעות רבה בעזרתם לעיצוב המטבח.

בנוסף מטבחים מודרניים כיום יכולים להיות גם מטבחים עשויי עץ. באמצעות עץ ניתן לבנות הכל ולהגיע לשלל טקסטורות. ולכן חשוב לבחור את איש המקצוע הנכון והמנוסה ביותר לעבודה.

אילו כללים חלים על עיצוב מודרני

 

בכל הנוגע לעיצוב אנו לא מאמינים בכללים, אבל אם אתם רוצים לדעת מהם הקווים הכללים ומה מאפיין את המטבח המודרני במיוחד ישנם כמה אלמנטים הקיימים בדרך כלל במטבחים מסוג זה.

קלפות למטבחים – קלפות למטבחים הן אותן חזיתות בעלי מנגנון הרמה לפתיחת הארונות העליונים במטבח.

את הקלפות משלבים בדרך כלל במטבחים בעיצוב חדשני, והם נראים טוב במיוחד. קלפות במטבחים נראים מעולה גם בעיצובים שונים כמו גם בעיצובי הדפסה שונים ובמראה חלק.

קלפה למטבח ניתן להשאיר פתוחה בזמן העבודה השוטפת במטבח והיתרון בה שהיא מעולה להצגת תכולת ארון המטבח והיא בעלת טריקה שקטה.

חזיתות פורמייקה – עוד אחד מהמאפיינים של מטבח מודרני הוא חזיתות ארונות עשויות פורמייקה או נירוסטה.

המראה שמתקבל בחזיתות מסוג זה הוא מראה מודרני תעשייתי. כאשר החזיתות עשויות פורמייקה ניתן לצבוע את החזיתות בלבן בוהק מה שמקנה מראה מודרני, ונירוסטה מקנה מראה שפים תעשייתי.

עיצוב דלתות – חלק בלתי נפרד מעיצוב המטבח הוא עיצוב הדלתות. עיצוב מודרני יתאפיין בעיצוב הדלתות כלפי מעלה, עם טריקה שקטה. הידיות של הדלתות במטבח כזה לא יבלטו, ולא יראו לעין. את ידיות ניתן יהיה לאחוז בקלות מתוך הדלת.

שילובים בתוך המטבח – עוד אחד מהאלמנטים הבולטים במטבחים המעוצבים בסגנון חדשני הם שילובים של זכוכיות חלביות, תריסים כסופים, מדפים, ועוד. שילובים אלה מראים על חשיבה יצירתית לצד מראה עכשווי.

ציוד מקצועי – אנשים רבים אוהבים לשלב במטבח מסוג זה כלים מקצועיים של מקצועות הבישול. מסננות נירוסטה גדולות, סכיני שף, כלי ששת גדולים, אביזרי אפייה – כולם יוצרים עיצוב אחד מקצועי של מטבח שף יוקרתי.

Bbglasses עוסקת במגוון עבודות ביניהם עיצוב קלפות למטבחים מודרניים. באמצעות צוות מקצועי, ניסיון של שנים, חומרים וטכנולוגיה חדשנית – אנו מגיעים לכל חלל, מעצבים ובונים את המוצר הטוב ביותר למטבח שלכם.

 

  • 722
  • 720
  • 859
  • 719
  • 860
  • 861
  • 862
  • 863
  • 864