עולם הזכוכית, מושב שדה עוזיהו משק מס' 21, עד הלום
טל': 08-865-8183 | פקס: 08-866-2262 | נייד: 053-877-255-9/8

שירות לאדריכלים ומעצבי פנים

עיצוב הבית בזכוכית ובמיוחד בזכוכית מודפסת, תופס תאוצה בעולם העיצוב. במיוחד אדריכלים ומעצבי פנים יודעים כי אופנת חיפויי קירות בזכוכית  נחשבים היום למובילי דרך בעיצוב הבית, העסק, המשרד ובמקומות ציבוריים. הזכוכית משדרת יוקרה, ניקיון והיא עמידה בכל פגעי מזג האוויר. במטבחים ובמקלחות, היא קלה לניקוי, היא בטיחותית והיא משדרת יוקרה. לכן, רוב האדריכלים ומעצבי פנים ממליצים לעצב את הבית בזכוכית.

אנחנו מבינים את הצורך של אדריכלים ומעצבי פנים לעשות את הטוב ביותר עבור הלקוחות שלהם. לכן, יש לנו יחס ושירות מיוחד עבור אדריכלים ומעצבי פנים מכל הארץ. אנחנו עושים מאמצים רבים ולנו פתרונות מתקדמים בתחום הזכוכית. כל בקשה, כל פרויקט או תוכנית מיוחדת ניתנת לביצוע משלב הרעיון ועד שלב ההתקנה.

השירות שלנו:

השירות שלנו למעצבי פנים, אדריכלים ומנהלי פרויקטים כוללת: מתן דוגמאות של כל ההדפסות על זכוכית ועיצובים בזכוכית סיוע בהכנת המפרט הטכני, ליווי מקצועי צמוד עד להתקנות, עמידה בזמנים באופן מדויק. חגיגה למעצבים ואדריכלים ואיכות ויופי ללקוח. חברה מקצועית ומובילה בענף לא מתפשרת ומכוונת לרמה הגבוהה ביותר.

להגשים כל פנטזיה

היות ואנחנו משתמשים בטכנולוגיה מתקדמת ביכולתנו לבצע עבודות מורכבות ביותר בתחום הזכוכית בכלל ובתחום הזכוכית המעוצבת בפרט. כל פנטזיה שלכם היא האתגר שלנו. עבודות מורכבות ואיכותיות אנחנו מבצעים עבור אדריכלים ומעצבי פנים באופן מיוחד ועל פי הזמנות מיוחדות גם עבור מקומות ציבוריים, משרדים בתים פרטיים, עסקים ומבנים ציבוריים.

טכנולוגיה מתקדמת ואיכות לא מתפשרת

אנו משתמשים בחומרים איכותיים המובילים היום בשוק הזכוכית ובטכנולוגיה חדישה ומתקדמת. זאת על מנת להוציא עבודות מדויקות ואיכותיות. שיטות העבודה המתקדמות והחדשניות שלנו עוזרות לאדריכלים ומעצבי פנים להוציא לפועל את הרעיונות הכי מורכבות. אנחנו מייעצים בבחירת הדוגמאות, בתכנון וגם בשלבי ההתקנה. צוות העובדים שלנו הוא מקצועי ומיומן, אדיב וקשוב לכל לקוח ובעל תודעת שירות גבוהה, משלב המענה הטלפוני ועד לביצוע בשטח.